Россана Орланди

Guiltless Plastic. На Міланському тижні дизайну звучить заклик до переосмислення

Тридцять унікальних у своєму роді виробів, виготовлених виключно з переробленого пластику, представлені цього річ на виставці Ro Plastic-Master’s Pieces Exhibition у залізничному павільйоні Міланського музею науки і техніки – Museo Nazionale della Scienza e della Tecnologia Leonardo da Vinci.

Паралельно з Ro Plastic Prize, переможця якого оголосять 10 квітня, обидві події є частиною ініціативи галеристки Россани Орланді з промовистою назвою Guiltless Plastic. Вона закликає митців вторинно використовувати пластикові відходи і хоче надихнути дизайнерське співтовариство під іншим кутом поглянути на те, як виробляються речі.

Приз вручають за чотирма категоріями: дизайн, домашній текстиль, рішення для упаковки і еко-свідомий інноваційний проект. Журі з фахівців і експертів визначить серед фіналістів чотирьох переможців, кожен із яких отримає € 10.000. Кращі проекти будуть представлені в галереї Россани Орланді під час Fuorisalone 2019 – Salone Internazionale del Mobile у Мілані.

Вторинне використання, утилізація та переосмислення – це ті виклики, які хоче донести Ro Plastic Prize глобальній спільноті дизайнерів. «Перероблений пластик може стати ресурсом з великими можливостями і потенціалом. Пластик – це глобальна проблема, і ми всі можемо стати частиною рішення», – впевнена майстриня.

Нагадаємо, цими днями відбувається Міланський тиждень дизайну. Модні і технологічні бренди разом із архітекторами і дизайнерами проводять виставки і вистави, організовують інсталяції та вечірки в історичних і промислових районах Італії.

Россана Орланді керує  Spazio Rossana Orlandi – дизайнерською галереєю и виставковим центром, розташованим на колишній фабриці краваток у Мілані.

#guiltlessplastic #roplasticprize

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

Фото: dezeen.com