Еко-пакети Foodbiopack з біорозкладувальних матеріалів

Стартап українців FoodBIOPack переміг на конкурсі у Данії

Стартап-проект із Сум здобув перше місце в міжнародному конкурсі University Startup World Cup, який відбувся в Копенгагені (Данія). Зокрема, FoodBIOPack переміг у номінації «Sustainability Award». Ідея українських дослідників зацікавила потенційних інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії.

Команда FoodBIOPack пропонує вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. Отже розробили еко-пакування для харчових продуктів, яке надалі можна використовувати як органічне добриво.

Пакувальні матеріали та тара на основі біорозкладувальних матеріалів призначені для упаковки, зберігання, реалізації, споживання різних харчових продуктів, в замороженому, холодному або гарячому вигляді.

Також у Данії здобув перемогу ще один проект від України – Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material з Вінниці. Він являє собою технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в п’ять разів тонші за людську волосину.

University Startup World Cup (USWC-18)  – міжнародний конкурс університетських стартапів,  організований датськими неприбутковими організаціями з метою створення міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями, комерціалізації наукових досліджень. Під час конкурсу особлива увага приділяється академічному підприємництву і демонстрації проектів широким бізнес-колам.