Блокнот і олівець - стартап Nuka

Стартап Nuka – канцелярське приладдя, яке можна використовувати вічно

З 8 по 11 січня в Лас-Вегасі відбувалась одна з найбільших виставок електроніки – Consumer Electronics Show (CES) 2019. Щороку участь у ній беруть охочі і себе показати, і на інших подивитися. Зокрема, з метою пошуку інвесторів та партнерів.

Від України на CES 2019 – вісім стартапів, які  приїхали з функціонуючими прототипами або передсерійними зразками своїх продуктів. Серед них –  стартап Nuka, що виробляє «вічні» блокнот і олівець. Тобто, які можна використовувати століттями. Без загрози для природних ресурсів.

Користувачі цього канцелярського приладдя можуть робити нотатки у блокнот, а потім видаляти їх і писати вкотре.

Олівець схожий на звичайний, проте ніколи не закінчується. Він має металевий наконечник, що окислює папір. Його не потрібно заточувати або заправляти чорнилом.

Окрім того, користувачі Nuka можуть зберігати записи в «хмарі» за допомогою спеціального додатку Nuka app. для смартфона. Зокрема, нотатки можна оцифрувати та синхронізувати зі смарт-пристроями. Отже навіть коли фізично не матимете доступу до блокноту, інформацію можна легко отримати в «хмарі».

Набір виготовлено з більш міцних матеріалів, які раніше не використовувалися для канцелярських товарів. «Ми не використовуємо традиційні матеріали, такі як лісоматеріали, ані для блокнотів, ані для олівців. Це, безумовно, допомагає зберегти ресурси нашої планети», – кажуть розробники.

Також розробники Nuka вірять у модель розумного споживання. «Відтепер людям не потрібно купувати все більше і більше канцелярського приладдя і захаращувати свій житловий простір».

Фото, відео: офіційний сайт Nuka