Экологическая обувь

Німецька компанія виготовляє luxury-взуття з каменю, кави і пластикових пляшок

Німецька компанія nat-2 здобула славу не тільки як виробник дизайнерського взуття, а насамперед як прогресивний бренд. Його коріння – в графіті та вуличній культури, його сьогодення – новаторство, інновації, екологічність, сталий розвиток. Своїм прикладом він доводить, що сировиною для виробництва високоякісного взуття може бути що завгодно: і натуральне каміння, і деревина, і трава, і кукурудза, і пластикові відходи, і кава. При цьому кросівки мають не лише стильний вигляд, але і дуже м’які та зручні.

При розробці колекції Stone line компанія об’єднала свої зусилля з іншим брендом – Roxxlyn, виробником аксесуарів із каміння. Проект виріс у справжній «german engineering» і його результатом стали кросівки для чоловіків і жінок, виготовлені з елементами мармуроподібного сланцю. Річ у тім, що технологія Roxxlyn дозволяє перетворювати природний камінь на легкий, м’який і гнучкий матеріал, який можна застосовувати в будь-яких сферах і галузях. У тому числі – у виробництві взуття.

Обувь из камня

Розкішні кросівки зроблені hand-made у невеличкій сімейній мануфактурі в Італії. Базовий матеріал – напа, шкіра з однорідним забарвленням і високою пластичністю. Втім, саме сланець надає взуття унікальний вигляд і неповторний малюнок. Вартість взуття – 450 євро.

 

Ще одне диво від nat-2 – кросівки, поверхня яких на 50% складається з використаної кавової гущі. Отже коли взуєте, відчуватимете аромат кави і природну текстуру матеріалу.

Обувь из кофейной гущи

Окрім кави у виробництві кросівок колекції Сoffee line використовуються натуральний каучук і корки, а клей не містить інгредієнтів тваринного походження. Верхня частина має фірмові світловідбиваючі деталі для кращої видимості і ефектного зовнішнього вигляду. А деталі, схожі на замшу або напу, зроблені… з перероблених пластикових пляшок. Вартість взуття – 390 євро.

У цього бренду чимало шанувальників, які поділяють ідею переосмислення потенціалу існуючих природних матеріалів. Мистецтво взуття nat-2 яскраво демонструє, що у взуттєвій індустрії і світі моди існує безліч альтернатив шкірі і за цим – майбутнє.

До речі, коробки для взуття nat-2 виготовлені з переробленого паперу. Інструкцію за доглядом також надруковано на переробленому папері, матеріал для сертифікованих дерев’яних бирок – від сталого лісового господарства.

Засновник і дизайнер nat-2 – Себастіан Тієс. Розробляється взуття в Німеччині, виробляється – переважно в Італії та Іспанії.

Фото: офіційний сайт nat-2.eu