Душ Nebia Spa Shower

Стартап Nebia випустив новий душ, що економить воду

Американський стартап Nebia, що випускає «продукти, потрібні світові», запустив Kickstarter-кампанію зі збору коштів на душову систему Shower 2.0. Головна особливість душу – чисельні крихітні краплі, які вкривають велику площу і істотно зменшують витрати води.

Як пише Ain.ua, пристосування Nebia Spa Shower побачило світ у 2015 році. Проект став хітом краудфандінгу і зібрав на Kickstarter понад $3,1 млн. За розробку душу відповідали інженери з NASA, Tesla і Apple.

Незабаром Nebia заручилася впливовими інвесторами. Стартап отримав гроші від акселератора Y Combinator, венчурного фонду співзасновника Google Еріка Шмідта і голови Apple Тіма Кука. Всього, за даними сервісу Crunchbase, у Nebia інвестувано $7,3 млн. Проте сума продовжує зростати з урахуванням нової краудфандінг-кампанії.

Через добу після виходу Shower 2.0 на Kickstarter, проект отримав понад $634 000 від 1500 бекерів. Збір коштів триватиме до 14 березня 2019 року.

За словами винахідників, у новій душовій системі поліпшено натиск, а вода залишається на 29% теплішою. Як і раніше, Nebia ставить на ефективність. Тоді, коли звичайний душ використовує 75 літрів води, Nebia витрачає на 65% менше. За підрахунками фірми, вже встановлені системи заощадили власникам понад 378 млн. літрів води. Проте більша мета – забезпечити економію до 7,5 млрд літрів у найближчі роки.

Shower 2.0 продаватиметься в роздріб за ціною $499. Розробники прагнуть надалі зробити пристрій загальнодоступним.

Фото: nebia.com