США приєднаються до ініціативи з висадки трильйона дерев

Сполучені Штати приєднаються до глобальної ініціативи «Один трильйон дерев», яку оголошено на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про це заявив президент країни Дональд Трамп.

Ініціативі нині надав фінансову підтримку американський мільярдер, голова Salesforce Марк Беніофф разом із дружиною Лінн. Вона передбачає висадити близько трильйона дерев по всьому світі, що допоможе нейтралізувати викиди вуглекислого газу – понад 200 Гт – упродовж 10 років.

Вже створено платформу 1t.org для урядів, компаній, представників громадянського суспільства й екологів, які вважать за необхідне відновлення лісових ресурсів і планети.

https://twitter.com/1t_org/status/1219675330480353280

За експертними оцінками, планета втрачає 10 мільярдів дерев на рік, і необхідні масштабні заходи з відновлення лісів. 2018 року викиди парникових газів досягли рекордного рівня – 55,3 Гт в еквіваленті CO2. Аби запобігти невідворотнім наслідкам кліматичних змін на Землі, необхідно скоротити викиди на 55% до 2030 року.

Нагадаємо, що цьогоріч тема Всесвітнього економічного форуму в Давосі – боротьба зі зміною клімату та збереження біорізноманіття.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками
Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку