права людей с инвалидностью

240 корпорацій підтримали Valuable 500 і зобов’язалися забезпечити людям із інвалідністю ширші можливості

Упродовж минулого року 240 корпорацій з 24 країн приєдналися до глобальної ініціативи Valuable 500. Вони взяли на себе зобов’язання включити питання інклюзії у свої програми бізнес-лідерства. Про це йдеться на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Нині в цих компаніях працюють 9,9 млн людей, а загальний дохід перевищує 3,8 трлн. Водночас 1,3 млрд людей по всьому світі, тобто 17% населення Землі, мають ту чи іншу форму інвалідності, і тільки 4% компаній зосереджені на створенні пропозицій для них.

Глобальний рух з просування інклюзії та рівних можливостей Valuable 500 започатковано рік тому – на минулорічному форумі в Давосі. Він націлений на залучення 500 директорів компаній і великих корпорацій, які мають імплементувати інклюзію в стратегію розвитку бізнесу. Зокрема, реалізують програми за принципами рівних можливостей, створюють доступні умови й середовище, працевлаштувують людей із інвалідністю, а також поширюють на своїх співробітників, клієнтів і партнерів важливість цих програм.

«Існує глобальна криза нерівності, яка не може бути вирішена тільки урядами і благодійними організаціями. Якщо ви –  інвалід, у вас на 50% менше шансів отримати роботу, і на 50% більше шансів бути бідним. Це неприйнятно в 2020 році», – сказала Керолайн Кейсі, засновниця Valuable 500.

Мета Valuable 500 – ініціювати системні зміни в суспільстві, показати ділову, соціальну та економічну цінність людей із інвалідністю.

Серед компаній, які вже підтримали Valuable 500 – Adobe, Bloomberg, Boeing, BASF, Coca Cola, Google, Hilton, M&S, Sony. Повний перелік >>>