Amazon

Співробітники Amazon вимагають від керівництва «чистої» енергії

Більше десятка спіробітників Amazon сколихнули медіа-простір і соціальні мережі своїми петиціями на адресу керівництва цього e-commerce гіганта з ринковою капіталізацією в трильйон доларів. Вони закликають скласти комплексний план для вирішення глобальної кліматичної кризи і зменшити залежність компанії від викопного палива. Адже вважають, что інвестиції у нові дата-центри несумірні з витратами на перехід до поновлюваних джерел енергії. Запропоновані ними заходи будуть розглянуті навесні під час щорічних зборів акціонерів.

Петиції привернули увагу декількох відомих активістів-екологів і журналістів, які назвають це «дуже цікавим розвитком» і заохочують читачів підписати петицію на підтримку працівників Amazon. Керівництво офіційно ситуацію не коментує і не розкриває жодної інформації про свій вуглецевий слід. Утім преса поширила висловлювання директорки з питань сталого розвитку Amazon Кари Герст, что компанія поставила перед собою мету довести глобальну інфраструктуру до 100% відновлюваної енергії, інвестувати у відновлювальні джерела енергії та інновації у сфері енергоефективності.

Раніше компанія оголосила про проект Amazon Sustainability Data Initiative, який має допомогти організувати величезні обсяги даних про стан планети. За допомогою сервісу,  науковці та організації здійснюють обмін показниками, прогнозами, зображеннями та іншою інформацією про океани, якість повітря тощо. Компанія має намір зробити ключові дані про нашу планету ще більш доступними за допомогою цього хмарного сервісу.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Photo by Christian Wiediger on Unsplash