Штат Нью-Йорк замінить вуличні ліхтарі на ефективні світлодіоди

Нью-йоркське енергетичне управління (NYPA) дає старт загальнодержавній програмі, мета якої – замінити до 2025 року не менше 500 000 вуличних ліхтарів на енергозберігаючі світлодіодні технології.

За даними EnvironmentalLeader, NYPA уклала партнерство з голландською компанією світлодіодних систем освітлення Signify для реалізації нової програми із назвою Smart Street Lighting NY. Влада планує надати фінансову, логістичну, технічну та інформаційну підтримку містам, які хочуть оновити свої системи вуличного освітлення.

«На додаток до освітлення автомобільних доріг, системи вуличного освітлення є важливими активами при розгортанні розумних міст», – сказав президент і виконавчий директор NYPA Джил Куініонес. За його словами, муніципалітети можуть заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги і витрати на технічне обслуговування, завдяки використанню світлодіодного освітлення.

За даними NYPA, підключені світлодіодні світильники і система освітлення Interact City IoT можуть допомогти містам знизити енергоспоживання і скоротити викиди вуглекислого газу. Організація заявила, що понад 50 000 світлодіодних вуличних ліхтарів вже встановлено або їх нині встановлюють по всьому штату, що пердбачено новою програмою.

Вуличні ліхтарі з датчиками нахилу, вібрації і шуму допомагають муніципалітетам вказувати, коли вогні зайві, і визначати райони, де необхідно вжити заходів щодо зниження шуму. Варто додали, що на «розумних стовпах» можна встановити муніципальні передавачі Wi-Fi або перетворити їх на зарядні станції для електромобілів.

Окрім того, платформа Interact City дозволяє здійснювати віддалений моніторинг ї швидко визначати, де знадобиться ремонт. Якщо станеться якийсь збій, система проактивно оповістить менеджерів ще до того, як жителі щось помітять.

NYPA заявляє, що для модернізації системи вуличного освітлення вона розробила модель фінансування, яка пропонує муніципалітетам в штатах позики за низькими ставками для запровадження такого освітлення.

фото: signify.com