Забастовка школьников против климатических изменений

Школярі в Австралії та Новій Зеландії вийшли на кліматичний страйк

Школярі вкотре закликають політиків і підприємців почати боротися зі змінами клімату. За пронозами організаторів, участь у заході візьмуть понад мільйон молодих людей у 110 країнах мінімум.

Як повідомляє Бі-бі-сі, страйкарі закликають політиків і підприємців вжити заходів з протидії кліматичним змінам. На дії їх надихнула школярка Грета Тунберг, яка неодноразово протестувала перед будівлею парламенту Швеції.

Грета Тунберг першою заявила, що відмовляється відвідувати заняття, допоки шведські політики не звернуть увагу на погодні катаклізми і вдадуться до активної боротьби зі змінами клімату. Її приклад надихнув молодіжні рухи в Європі, США і Австралії.

Остання скоординована міжнародна акція протесту відбулася 15 березня. На неї вийшли близько 1,6 млн учнів шкіл з 125 країн. Цієї п’ятниці протести розпочалися в Австралії і Новій Зеландії. До слова, Австралія щойно відчула найгарячіше літо.

Зміни клімату призводять до посух, повеней та танення льодовиків у всьому світі. Мільйону різновидів тварин і рослин нині загрожує вимирання.

Фото: Unsplash