Эко-сандали Salvatore Ferragamo

Ferragamo прагне до зеленого майбутнього, випускаючи еко-босоніжки

Бренд Salvatore Ferragamo випустив свої перші екологічно чисті босоніжки – Rainbow Future. Вони увійшли до колекції Creations.

Натхненні замшевими взуттям Rainbow, створеними для актриси Джуді Гарленд у 1938 році, босоніжки Rainbow Future виконані з органічної бавовни зі шкіряною підкладкою. Бренд стверджує, що без жодних викидів – будь то вуглекислого газу або споживання води. Дерев’яні танкетки зроблено вручну. Верх також зроблено вручну – гачком.

Клей, нитки, що використовуються у процесі виробництва, виготовлені з перероблених матеріалів. Окрім того, бавовняні пакети і картонні коробки для взуття здатні біологічно розкладатися і придатні для вторинної переробки.

Хоча танкетки босоніжок зроблені зі справжнього дерева, Salvatore Ferragamo зобов’язався висадити 100 апельсинових дерев у портовому місті Катанія, що на Сицилії. Кількість вироблених босоніжок обмежено – усього 100 пар.

Відомо, що бренд отримав сертифікат ISO 14067 для цих босоніжок, завдяки якому можна оцінити викиди в результаті виробництва і компенсувати їх за допомогою проектів лісовідновлення – він зробить це за підтримки флорентійської компанії Treedom.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

Фото: Salvatore Ferragamo