Samsung презентував роботизовану ферму Chef Garden

На виставці KBIS у Лас-Вегасі компанія Samsung презентувала широкий спектр роботизованих пристроїв, демонструючі своє бачення майбутнього. Серед новітніх інтелектуальних розробок – Chef Garden. Ця роботизована ферма на основі штучного інтелекту дозволяє вирощувати свіжі фрукти та овочі без пестицидів цілий рік.

«Chef Garden легко інтегрується з новим поколінням Samsung Family Hub, використовуючи вже підключені до холодильника джерела живлення та води. Для вирощування продуктів користувачам пропонується широкий вибір насіннєвих капсул, які поміщають до зони вирощування. У ній використовується технологія туманопоніки для створення живильного туману, який доставляє рослинам воду та поживні речовини. Водночас у зоні вирощування підтримується необхідний рівень вологості та стерильність», – повідомили в Samsung.

Роботизованная ферма Chef Garden

В компанії зауважують, що Chef Garden контролює всі умови для забезпечення оптимального середовища для дозрівання плодів. Він також аналізує показники рослини та вміє робити прогнози щодо швидкість росту рослини та часу збору врожаю.

Завдяки інтеграції з Family Hub платформа Chef Garden також може рекомендувати рецепти на основі фруктів і овочів, які вже дозріли, а також інших продуктів з холодильника, що допомагає мінімізувати відходи.

Також серед дебютантів – Samsung Bot Air і Bot Clean. Використовуючи по всьому будинку датчики для вимірювання якості повітря, Samsung Bot Air перемщується безпосередньо до джерела забрудненого повітря і починає очищювати це місце. Користувачі дізнаються про поліпшення якості повітря у приміщенні в реальному часі завдяки світловим індикаторами, які змінюються від червоного (погана якість повітря) до зеленого (чисте повітря).

Samsung Bot Air

Тим часом  Bot Clean – це інтелектуальний та інтерактивний роботизований пилосос. Він використовує датчики LiDAR для автономного переміщення кімнатою за допомогою функціоналу SLAM (синхронна локалізація і картографування), який сканує місцевість для визначення маршруту.

Читайте також: IKEA випустить штори, які очищують повітря

 

Фото: Samsung.comFancycrave on Unsplash