Роботодавці турбуються про продуктивність дистанційної роботи, але не інвестують в IT-рішення

Роботодавці не вкладають кошти в технології для підтримки продуктивності дистанційної робочої сили, незважаючи на побоювання щодо результатів роботи. Про це кажуть результати нового дослідження, оприлюдненого Ricoh Europe.

Через 18 місяців з того часу, як пандемія коронавірусу охопила Європу, змусивши підприємства запровадити режим віддаленої роботи, трохи більше третини (36%) роботодавців заявили, що їхня компанія надала інструменти та технології для підтримки продуктивності працівників при роботі з будь-якого місця.

Незважаючи на нездатність запровадити нові рішення, більшість роботодавців (53%) визнають, що інвестиції в технології та автоматизацію підвищують продуктивність гібридної робочої сили.

Загалом дослідження показало, що дві третини (65%) роботодавців не повністю довіряють своїм співробітникам віддалену роботу.

Дослідження проводило Opinion Matters від імені Ricoh Europe, опитано 1500 осіб, які приймають рішення на континенті. Отримані дані свідчать, що роботодавці не розуміють перешкод щодо продуктивності робочої сили.

Ricoh Europe доходить висновку, що відсутність інвестицій у технології, які дозволяють людям працювати продуктивно з будь-якого місця, говорить про те, що роботодавці недостатньо підготовлені до реалій гібридної роботи.

Більше половини (54%) осіб, які приймають ділові рішення в Європі, вважають, що співпраця в офісі є життєво важливою для майбутнього успіху їх організації. Незважаючи на це бажання, лише 27% вважають, що їхня компанія повернеться до п’ятиденного офісного тижня у наступні 12 місяців, що ще більше ставить під сумнів відсутність у них інвестицій у гібридні робочі інструменти.

Девід Міллс, генеральний директор Ricoh Europe, каже: «Роботодавці явно цінують персональну співпрацю, але вони повинні дотримуватися тонкого балансу між збереженням культури та почуттям єдності, яке найчастіше виявляється при офісній роботі, з перевагами гібридної роботи».

За його словами, інструменти автоматизації та штучного інтелекту дедалі більше потрібні співробітникам, оскільки це звільняє їх від малоцінної роботи і дозволяє зосередитися на більш важливих завданнях.

https://twitter.com/ricoheurope/status/1440276929211355136