Роберт Дауні-молодший

Роберт Дауні-молодший оголосив про створення фонду на захист довкілля

Голлівудський актор Роберт Дауні-молодший оголосив про запуск фонду венчурного капіталу, щоб «прискорити розвиток нових технологій, спрямованих на розв’язання найбільших у світі екологічних проблем».

За даними Reuters, Дауні шукає екологічно чисті технології для вирішення таких проблем, як вирубка лісів і мікропластік.

Також 55-річна зірка «Залізної людини» і «Месників» хоче інвестувати в продовольчі та сільськогосподарські технології, товари масового споживання та послуги, орієнтовані на сталий розвиток, енергетику і транспорт, матеріали і промислові технології, освіту і засоби масової інформації.

У 2019 році Дауні заснував коаліцю FootPrint, яка складається з «інвесторів, донорів і прихильників масштабування технологій для відновлення нашої планети». Вона вже інвестувала в такі компанії, як Ynsect, яка розводить борошняних черв’яків, і Cloud Paper, яка виробляє туалетний папір із бамбуку.

Наразі він воліє «швидко мобілізувати більше людей і залучити більше капіталу».

Дауні також взяв участь у панельній дискусії про Арктику на віртуальному Всесвітньому економічному форумі в Давосі, де розповів про короткі відеоролики, вироблені його творчою командою на такі теми, як аквакультура і вирубка лісів.

https://twitter.com/fp_coalition/status/1354507532291645442