Палетні борти Ольта-Львів

«Ольта-Львів» запроваджує принципи кругової економіки

Український виробник дерев’яної пакувальної тари у вигляді палетних бортів «Ольта-Львів» працюватиме за принципами кругової економіки.

«Починаємо працювати за принципами кругової економіки: безвідходне виробництво, переробка, вторинне використання, утилізація, екопродукт. Залучаємо до співпраці наших клієнтів і закликаємо теж бути «круговими», – сказала директорка підприємства Ольга Коцьо у коментарі Responsible Future.

За її словами, шлях до сталого розвитку розпочався з усвідомлення впливу всіх і кожного через дії сьогодні на наше майбутнє і майбутнє наших дітей, нащадків.

Настільки захопила мене ідея працювати і слідувати Цілям сталого розвитку, що майже за два тижні наша команда пропрацювала SDG Compas за підтримки менторки Клавдії Шевелюк (ред. – засновниця Агенції змін Responsible Future, консультантка зі сталого розвитку) і створила на базі нашої компанії ланцюг формування вартості, логічну модель – як «Ольта-Львів» впливає на досягнення Цілей сталого розвитку», – розповіла Ольга Коцьо.

 

Пріоритетними для себе «Ольта-Львів» обрала Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання, Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура, Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво, Ціль 15. Захист екосистем суші, Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку.

 

А ваша компанія вже визначилась із Цілями сталого розвитку? Замовити корпоративний тренінг >>>

Підприємство також розробило план управління на 2020 рік і графік відображення істотності пріоритетів звітування за Цілями сталого розвитку з урахуванням думки клієнтів і стейкхолдерів.

Консультування «Ольта-Львів» відбувалось в рамках освітньої програми She Exports.

фото: oltalviv.com