Интерактивная карта с точками по приему пластика и батареек

Одеситка створила інтерактивну мапу пунктів прийому пластику і батарейок

Одеситка Марія Кацан взяла на себе місію просування еко-ініціатив у місті й нанесла на Google-мапу всі точки прийому пластику, батарейок та пластмасових кришечок. У такий спосіб вона закликає городян сортувати відходи.

У коментарі виданню «Думская» дівчина розповіла, що давно веде інтернет-блог про екологію. За її словами, більшість одеситів досі неграмотні в питаннях екології та не замислюються над тим, наскільки пластик шкодить навколишньому середовищу.

«Так і з’явилась ідея створити мапу. Я почала записувати місця, де є пункти прийому пластику на переробку. Я побачила, що є застаріла мапа, а потім не так давно з’явилась мапа жовтих контейнерів», — розповіла Марія.

Робота над створенням макету тривала всього дві години, а ось пункти прийому вона наносила кілька тижнів. Дівчина майже щодня оновлює мапу – про нові пункти їй повідомляють користувачі в соціальних мережах. Марія працює над тим, щоб незабаром небайдужі одесити самі змогли відзначати нові пункти на мапі.

До слова, на мапі можна також знайти кав’ярні та ресторани, які надають знижку на каву в обмін на свою склянку чи чашку. Наприклад, до такої акції підключилися Impact Hub Odessa, кафе Мінімаліст, AROMA KAVA.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво