Нью-Делі зачиняє школи і готується заборонити автотранспорт

Рівень забруднення повітря в Нью-Делі (Індія) досяг катастрофічних позначок, а екологи закликають владу міста запровадити радикальні заходи. Це все через токсичний смог на більшій частині північної Індії.

За даними ANI, наразі чиновники розглядають можливість відключення вугільних електростанцій, підприємств, переведення співробітників на віддалений режим роботи та запровадження заборони на використання автотранспорту.

Верховний суд Індії вимагає ізолювати столицю Нью-Делі через катастрофічне забруднення повітря. На слуханнях у понеділок судді постановили припинити усі несуттєві поїздки дорогами у столиці країни. Вони також постановили закрити офіси, перевівши десятки мільйонів людей на роботу з дому.

NPR повідомляє, що школи Нью-Делі вже закриті цього тижня через забруднення повітря, яке приблизно в чотири рази перевищує безпечну межу. Будівельні майданчики також призупинено, що зрештою уповільнить економіку.

Смог і забруднення відбувається кожної зими, коли промислові та автомобільні викиди змішуються з димом від спалювання врожаю після збирання врожаю. і хоча фермерів часто звинувачують у загостренні проблеми забруднення, урядові юристи заявили, що спалювання врожаю становить лише близько 10% викидів. Суд відповів, що цей рівень може бути ще нижчим.

фото: NDTV.com