Новозеландська дизайнерка сворює меблі з переробленого деніму

Новозеландська дизайнерка Софі Роулі дарує нове життя викинутим джинсовим виробам, перетворюючи їх на «мармурові» меблі. Цей процес робить кожну конструкцію унікальною за розміром, кольором, відтінком, текстурою. Її проект отримав назву Bahia Denim.

За повідомленням Dezeen, у рамках проекту Роулі створила зі старих джинсових речей серію столів зі строкатими візерунками, які нагадують мармур. Вона приймає залишки деніму від виробничих підприємств в індустрії моди, а також від домогосподарств.

Щоб створити новий матеріал, дизайнерка накладає текстильні фрагменти один на одного і скріплює їх за допомогою смоли. Вже потім створює різноманітні елементи, надає їм форми і збирає у предмети меблів.

Легкий, утім міцний джинсовий матеріал дозволяє застосовувати його у виготовленні не тільки меблів, а і на стінах або внутрішніх поверхнях.

Стол из переработанных джинсов

Оскільки вироби Bahia Denim візуально схожі на мармур, його названо на честь бразильського блакитного мармуру Azul Bahia.

Проект народився, коли дизайнерка почала експериментувати з різними способами переробки побутових відходів, серед них – скло, пінополістирол, текстиль і пластмаса.

Фото: sophierowley.com