Nike Team USA 2020

Nike розробив екологічну колекцію одягу та взуття до Олімпійських ігор

Nike презентував нову колекцію спортивного одягу та взуття для літніх Олімпійських ігор 2020 року, що відбудуться в Токіо. За словами представників компанії, її виготовлено з екологічно чистих матеріалів і розроблено з мінімальними відходами. Про це повідомляє CNBC.

Одяг і кросівки з переробленого поліестеру, а також логотип національної збірної та застібки-блискавки з переробленої гуми Nike Grind – це складові колекції для Team USA і ще один із кроків виробника на шляху до сталого розвитку.

У вересні минулого року бренд оприлюднив свої плани щодо скорочення викидів вуглецю і відходів. Компанія заявила, що до 2025 року вона постачатиме і використовуватиме на своїх об’єктах виробництва виключно відновлювану енергію, а до 2030 року хоче скоротити викиди вуглецю по всьому глобальному ланцюгу постачань на 30%, як того вимагає Паризька кліматична угода від 2015 року.

На додаток до олімпійської колекції Nike запускає колекцію Move to Zero для пересічних споживачів. У ній бренд також використовує перероблені матеріали та тканини.

«Інновації Nike свідчать про прихильність бренду до захисту майбутнього планети, а отже – майбутнього спорту», ​​- заявляє виробник спортивного одягу та взуття.

 

фото: news.nike.com