Kamianka Music Fest

Музично і безпечно. Кам’янка перетворилася на головний мистецький майданчик країни

У Кам’янці вкотре відбувся музичний фестиваль Kamianka Music Fest. Вже традиційно він проводиться в липні і перетворює це невелике мальовниче містечко в Черкаській області на головний мистецький майданчик країни.

Цьогоріч фестиваль був приурочений до 180-річчя з Дня народження П.І.Чайковського і ковід на став на заваді – всі вимоги карантинних обмежень дотримано. «Пандемія набирала таких обертів, що я була впевнена, що ми цього року нічого не зробимо. Але мені не давало спокою, що це ж 180-річчя Чайковського…  Петро Чайковський протягом 28 років приїжджав у Кам’янку, він же її любив, і там було написано «Лебедине озеро» і низка найкращих його творів. Я замислилась і вирішила почекати – все готувати, але нічого нікому не говорити», – розповіла в інтерв’ю газеті «День» кураторка фестивалю, керівниця громадської організації «Центр культурних ініціатив «Відповідальне майбутнє» (Responsible Future) Вікторія Зубенко.

Проведення фестивалю Kamianka Music Fest – 2020 підтримала і Кам’янська міська рада, і споносори. Організатори забезпечили і брендовані маски, і санітайзери, і продумали комфортне та безпечне розміщення в парку просто неба.

Хедлайнером класичної частини фестивалю став камерний оркестр світового класу «Віртуози Києва». Кращі українські музиканти, переможці міжнародних конкурсів зіграли «Флорентійський сувенір», один із найвідоміших камерних творів Чайковського.

Ще однією, не менш яскравою сторінкою фестивалю стала джазова. Відома піаністка Наталія Лебедєва з Ярославом Товарянським – контрабас та Ярославом Борисом – барабани та неперевершеною співачкою Лаурою Марті подарували усім поціновувачам незабутні емоції. А у фіналі програми відбувся Jazz music Jam session у виконанні MIKE LEVTUSHENKO & ARTROOM з Черкас.

Мета фестивалю – фондувати знання шляхом класичної музики, залучати туристів до культурної, історичної та природньої спадщини міста Кам’янка, розвивавти і популяризувати українську культуру.

Kamianka Music Fest – це також можливість побачити й почути юні таланти з окупованих територій і маленьких міст України.

Сюжет про Kamianka Music Fest 2020 на телеканалі Інтер.

Опубліковано Кам'янка: online Понеділок, 13 липня 2020 р.

 

Соціально відповідальним бізнесом, що підтримав проєкт якісної музики з просвітницькою метою, цього року стали: підприємець Томас Бруннер та ТОВ «Agroplus-2016», благодійний фонд «Lovochkin family foundation», Creditwest Bank Ukraine, компанії «Владіком» і «Wonderland», готель «Перший Кордон», КСК «Олімп».