Плодородие земель

Morgan Stanley створив фонд і залучив $110 млн інвестицій у клімат

Партнери з альтернативних інвестицій Private Markets (AIP Private Markets), які входять до складу Morgan Stanley Investment Management, створили новий фонд – він опікуватиметься кліматичними рішеннями. Бюджет фонду $110 млн.

Відповідно до офіційного повідомлення, фонд прагне вирішувати критичні проблеми, як-от глобальне потепління і забруднення довкілля, виснаження ресурсів і втрата біорізноманіття.

AIP Private Markets створено в 2000 році, а свою платформу для інвестування запустила в 2014 році в партнерстві з Morgan Stanley Institute for Sustainable Investing. Глобально диверсифікована платформа для приватних ринків воліє поширювати позитивний соціальний та екологічний вплив у таких секторах, як мобільність, енергетика, продовольство і сільське господарство, ефективне використання ресурсів і кругова економіка.

Стратегія кліматичного інвестування спрямована на комплексне вирішення проблем. Це можуть бути як інвестиції у програмне забезпечення для підвищення енергоефективності, так і допомога, наприклад, виробникам фруктів у запровадженні систем водозбереження і гідропонного зрошення.

За словами керівника з інвестицій AIP Private Markets у Morgan Stanley Investment Management Вікрама Раджу, платформа дозволила «стимулювати капітал приватного сектору для вирішення найважливіших завдань, що стоять перед планетою». Він запевним, що кожен долар, вкладений у кліматичну програму, матиме конкретний вимір впливу на клімат. Будь то компенсація викидів CO2 чи зекономлені літри води і зниження рівня забруднення повітря.

Водночас Річард Локвуд, голова відділу дистрибуції Morgan Stanley Investment Management у Північній Європі, заявив враженіий інтересом, який виявили інвесторів по всьому світу. Серед них – приватні і державні пенсійні фонди, релігійні організації, системи охорони здоров’я, сімейні фонди і приватні особи з високим рівнем доходу. «Інвестори відчутно потребують передових та інноваційних рішень для ефективного інвестування, і ми пишаємося тим, що завершили ще один успішний збір коштів», – додає він.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків