футбольный мяч на поле

Київське «Динамо» привернуло увагу до випалювання полів – в неординарний спосіб

Футбольний клуб «Динамо Київ» вирішив ніби-то випалити траву на своєму стадіонному полі, і в такий спосіб привернути увагу до підпалів на сільськогосподарських полях.

У своєму повідомленні на Facebook клуб посилається на дані Державної служби з надзвичайних ситуацій, за якими з початку року в Україні сталося більше 12 тис пожеж в екосистемах.

«Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу зараз і так вистачає», – йдеться у дописі.

«Динамівці» закликали українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів та відмовитися від пагубної традиції для збереження життя, довкілля та здоров’я власних дітей.

ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. Ми…

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Середа, 6 травня 2020 р.

Утім не всі користувачі соціальної мережі оцінили таку ідею. Їхні думки з цього приводу розійшлися: дехто вважає підхід ФК «Динамо Київ» до подачі інформації креативним і дякує за саму позицію, а дехто – розкритикував у коментарях.