Microsoft створила мову програмування для дітей із вадами зору

Компанія Microsoft презентувала на найбільшій у світі виставці споживчої електроніки CES 2020 технологію Code Jumper. Її мета – познайомити дітей, які мають вади зору, з програмуванням, а також дати їм необхідні навички для старту в комп’ютерних науках і кар’єрі.

Code Jumper вчить комп’ютерному програмуванню за допомогою пластикових модулів, що з’єднуються один із одним товстими білими дротами. Ці компоненти будуть використані для створення комп’ютерних програм, здатних розповідати історії, писати музику і навіть вигадувати жарти.

Діти вивчають базові засади програмування, як-от послідовність, ітерація чи змінні, що полегшує розуміння програмного коду. Також учнів заохочуватимуть вирішувати одну задачу кількома способами.

Microsoft передасть новий продукт некомерційній організації American Printing House for the Blind (штат Кентуккі, США), яка спеціалізується на продуктах і послугах для незрячих і людей зі слабким зором. Протягом наступних п’яти років організація планує запропонувати Code Jumper і супутні навчальні програми дітям віком від 7 до 11 років по всьому світі.

Code Jumper вже отримав CES 2020 Innovation Award у Лас-Вегасі.

Ціль 10. Скорочення нерівності

фото: www.ces.tech
відео: microsoft.com