Меган и Гарри призывают проявить заботу о планете

Меган і Гаррі оголосили липень місяцем захисту довкілля

Навколишнє середовище – головна тема липня для Меган Маркл і Принца Гаррі, якій вони приділятимуть увагу в Instagram упродовж місяця.

Напередодні шлюбу американська акторка змушена була видалити всі свої акаунти в соцмережах, адже цього вимагали королівські правила.  Проте у квітні подружжя оголосило про відкриття спільного аканту в Instagram – @sussexroyal, в якому щомісяця привертають увагу до різноманітних соціальних питань.

Травень став місяцем обізнаності про  психічне здоров’я, червень – прав LGBT-спільнот. За рішенням герцога і герцогині Сассекських, ​​липень – місяць захисту навколишнього середовища і боротьби з глобальною кліматичною кризою.

Нині перед планетою, як зауважує королівське подружжя, постало чимало викликів, серед яких – зміна клімату, виснажені природні ресурси, забруднення пластиком, викиди від використання викопного палива. «Ми ставимо під загрозу це гарне місце, яке ми називаємо домом – для себе і для майбутніх поколінь. Давайте збережемо його», – закликають вони 8,8 млн своїх фоловерів в Instagram.

Спасти планету

Утім, як пише британська преса, заклики представників королівської родини врятувати планету зазнали критики через те, що не відповідають реальним діям. Адже напередодні  була оприлюднена статистика, яка свідчить про те, що 2019 року загальний обсяг викидів CO2 внаслідок ділових поїздок британських монархів склав 3,344 тонни проти 1,687 тонни в 2018 році. Насамперед через користування великими літаками для поїздок за кордон.

фото: @sussexroyal