капсула рентген

Медичний центр i-Med запропонував приносити на переробку фармацевтичні відходи

Центр інтегративної медицини i-Med запропонував своїм пацієнтам приносити на переробку протерміновані ліки, упаковки, баночки, рукавички, маски тощо. Їх можна покласти у спеціальний бокс, а медичний центр спрямує їх на безпечну утилізацію.

«Ви знали, що в медичних відходах мікроорганізмів більше ніж у побутових? Тому важливе обережне поводження з цими типами відходів і безпечна, розумна утилізація», – зауважує i-Med на своїй сторінці в Instagram.

Партнером i-Med за цим проєктом є організація Reenergy у місті Бровари, яка має необхідні сертифікати і спеціалізується на утилізації відходів, у тому числі – фармацевтичних.

У медичному закладі кажуть, що сьогодні величезна увага приділяється пластику, водночас майже зовсім не обговорюється питання фармацевтичних відходів. Так, антибіотики, гормони, протизапальні не дуже помітні у морях і ріках, проте завдають не менше шкоди ніж пластик чи побутова хімія.

«Препарати з гормонами, антибіотиками потрапляючи в навколишнє середовище можуть мати неконтрольовані наслідки і згубний вплив на всі живі організми на планеті. Переглядайте свою домашню аптечку і не викидайте її в найближчу урну», – закликають в i-Med.