Lenovo

Lenovo ставить на сталий розвиток і впроваджує інновації

Світовий розробник і виробник інноваційних технологічних рішень для дому
та бізнесу Lenovo прагне знизити негативний вплив на навколишнє середовище шляхом підвищення ефективності власних операцій і забезпечити клієнтів продуктами та рішеннями з низьким вуглецевим слідом. Про це заявив директор з корпоративної відповідальності компанії Джон Черретані, коментуючи рейтинг «Сarbon clean list 200».

Зокрема, компанія Lenovo увійшла в топ-20 «Сarbon clean list 200»  – це спільна щоквартальна ініціатива фонду As You Sow і компанії Corporate Knights з метою оцінити доходи бізнесу від «зеленої» енергії.

«Я дійсно пишаюся роботою наших інженерів по впровадженню інновацій, які допомагають знижувати викиди вуглекислого газу під час виробництва продуктів Lenovo для наших клієнтів», – сказав Джон Черретані. Серед найбільш значущих ініціатив він назвав низькотемпературне паяння і технологію рідинного охолодження серверів із використанням теплої води.

Окрім того, нині Lenovo створює рішення для повного переходу на відновлювальну енергію в майбутньому. Наприклад, виробляє паковання з бамбука та цукрової тростини, а також використовує перероблені матеріали.

Пристрої Lenovo додані до міжнародного реєстру EPEAT

Чимало пристроїв Lenovo додані до міжнародного реєстру Electronic Product Environmental Assessment Tool (EPEAT). Ця глобальна незалежна програма досліджує вплив ІТ продуктів на екосистему на всіх етапах життєвого циклу: від розробки до виробництва і доставки.

Відповідальне мислення стає фактором конкурентоспроможності

Компанія Lenovo також здобула нагороду «China Influence Award on Climate Change  Mitigation» від організації Carbon Disclosure Project (CDP) за послаблення наслідків зміни клімату. Цей некомерційний міжнародний проект збирає дані найбільших світових компаній про кліматичні ризики та ініціативи в галузі низьковуглецевого сталого розвитку.

Ціль 9. Промисловість, інновації, інфраструктура

фото Lenovo