Леди Гага

Леді Гага влаштовує грандіозне онлайн-шоу на підтримку медиків

18 квітня 2020 люди по всьому світі стануть глядачами грандіозного концерту на підтримку медиків, які надають допомогу хворим на коронавірус. У цьому онлайн-проекті візьмуть участь зірки музики і спорту. Відбудеться концерт за ініціативи Леді Гага. Ідею підтримала Всесвітня організація охорони здоров’я і міжнародна правозахисна організація Global Citizen.

Співпрацю розпочато кілька тижнів тому. Вже відбулося кілька концертів під гаслом «По домівках – разом». Зокрема, у вільному доступі транслюються онлайнові виступу таких виконавців, як Кріс Мартін і Джон Ледженд. Кульмінацією проекту стане глобальний віртуальний гала-концерт «Єдиний світ: по домівках, але разом».

Про свою участь у концерті заявили світові зірки Аланіс Моріссетт, Андреа Бочеллі, Біллі Ейліш, Девід Бекхем, Елтон Джон, Пол Маккартні та багато інших. У прямому ефірі з міжнародною аудиторією своїм досвідом боротьби з пандемією поділяться лікарі і медсестри, члени їхніх родин і колишні пацієнти, які вилікувалися від вірусу.

«Я хочу висловити глибоку вдячність медикам, – сказала Леді Гага. – У мене просто серце крається і водночас наповнюється теплом, коли я бачу, як працюють лікарі швидкої допомоги і медсестри, які сплять у машинах, щоб не заразити домашніх або пацієнтів. Ви йдете на ризик, щоб врятувати світ. Ми пишаємося вами, щиро!».

За словами співачки, організатори концерту насамперед хотіли показати, що в глобальному масштабі люди проявляють дивовижну доброту і співчуття. У той же час вони вважають за необхідне нагадати про серйозність цієї безпрецедентної ситуації, а також «продемонструвати силу людського духу».

Раніше Леді Гага ініціювала глобальну кампанію зі збору коштів на боротьбу з Сovid-19. Завдяки внескам багатьох великих корпорацій вдалося зібрати 35 млн доларів упродовж 10 днів. Ці кошти підуть до спеціального фонду ВООЗ для закупівлю масок, захисних халатів і необхідного устаткування для медиків, а також місцевим благодійним організаціям, які надають нужденним продовольство, медичну допомогу та дах над головою.

За словами співачки, від глядачів майбутнього мега-концерту нічого не потрібно, крім того, щоб дивитися, слухати і отримувати задоволення. «Ми саме хотіли зібрати гроші до ефіру. Тож, коли ми вийдемо в ефір 18 квітня, заховайте гаманці, кредитки, відкладіть усе в сторону, розслабтеся і відпочиньте – ви заслужили це», – закликала співачка, яку цитують у Службі новин ООН.

Шоу «Єдиний світ: по домівках, але разом» транслюватиметься в прямому ефірі о 20.00 за Нью-Йорком і опівночі за Гринвічем на каналах ABC, NBC, ViacomCBS Networks, iHeartMedia і Bell Media, а також на онлайн-платформах Alibaba, Amazon Prime Video, Apple, Facebook, Instagram, LiveXLive, Tencent, Tencent Music Entertainment Group, TIDAL, TuneIn, Twitch, Twitter, Yahoo і YouTube.

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя

фото: ВООЗ