Чистая энергия

Ринок вітрогенераторів подвоїться до 2026 року – до майже $20 млн

Збільшення попиту на енергію в всьому світі та мінливі ціни на нафту спонукають уряди використовувати потенціал відновлюваної енергії. За прогнозами Frost & Sullivan, світовий ринок матеріалів для вітрогенераторів збільшиться майже вдвічі – до 19,57 млрд доларів до 2026 року. За підсумками 2019 року він склав 10,76 млрд доларів.

Як повідомляє EnvironmentalLeader, звіт Frost & Sullivan «Global Wind Turbine Materials Market, Forecast to 2026» висвітлює світові тенденції ринку, у тому числі – драйвери та обмеження ринку, регіональні тенденції, технології та ключових учасників ринку.

APAC, розділений на Індію та Азіатсько-Тихоокеанський регіон, продовжить лідирувати на ринку як структурних, так і неструктурних матеріалів завдяки швидкому розвитку вітрової енергетики в регіоні. Близький Схід та решта Світу (ROW, що включає країни Африки, Латинської Америки та інших, у тому числі – Росію та Туреччину) є двома ринками, які зростають найшвидшими темпами. Відмічається збільшення державних витрат та сприятлива політика для використання енергії вітру в цих регіонах.

Відповідно до дослідження, серед основних чинників, що стримують розвиток ринку – невизначена урядова політика та непослідовні стимули та тарифні ставки, а також дефіцит інфраструктури для вітроенергетики. Водночас очікується, що виробники оригінального обладнання (ОЕМ) зосереджені на інноваціях та вдосконаленні продукції, щоб відкрити нові можливості для зростання.

Ціль 7. Доступна та чиста енергія