мультфильм из отходов

Київські митці перетворюють сміття на мультфільми

PlasticWood Animation започаткував художник та сценарист Володимир Юдашкін у березні 2019 року. «Все почалося з того, що я придумав сценарій мультфільму про світ після людей, який вкрило шаром сміття. У ньому змогли вижити тільки одні істоти – тарганопацюки… За допомогою stop motion ми можемо показати в кадрі та оживити реальне сміття», – розповідає він Хмарочосу.

Дебютною стрічкою студії стала історія про Гарбі, яка познайомить глядачів з ляльковою анімацією і треш-артом. Нині готова перша серія мультфільму, яка триває близько двох хвилин. За сюжетом Гарбі потрапляє в інший світ, блукає лісом і врешті потрапляє на кладовище пластикових відходів.

Для мультика створили чотири локації, більшість елементів яких раніше були сміттям: зубні щітки стали деревами, кришки для кавових стаканчиків – водяними ліліями, а одноразові вилки – кінцівками та щелепами монстрів. На їхнє виготовлення знадобилося близько місяця.

Прем’єра запланована на 23 вересня. Вона відбудеться у студії PlasticWood Animation на Подолі, а згодом серію викладуть у відкритий доступ. До прем’єри команда також представить декорації для майбутніх серій мультфільму.

У PlasticWood Animation розраховують, що після виходу дебютної серії їм вдасться залучити фінансування завдяки краудфандингу або організаціям, які опікуються екологічними проблемами.

Детальніше про роботу студії читайте на Хмарочосі >>>


Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

фото: facebook.com/plastikwoodanime