газета Бизнес

JPMorgan спрямовує $2,5 трлн на боротьбу з кліматичною кризою і нерівністю

Найбільший американський фінансовий холдинг JPMorgan Chase має намір профінансувати і посприяти інвестиціям у розмірі $2,5 трлн упродовж 10 років для підтримки рішень, спрямованих на розв’язання проблеми зміни клімату і сприяння сталому розвитку.

«У 2020 році наша компанія поставила мету профінансувати і спрямувати $200 млрд на  боротьбу зі зміною клімату і сприяння сталому розвитку. Ми з гордістю повідомляємо, що перевищили нашу мету в галузі сталого розвитку на 2020 рік і зробили транзакції на суму понад $220 млрд, у тому числі – понад $55 млрд на екологічні ініціативи. Нині ми підвищили планку для себе: JPMorgan Chase прагне виділити понад $2,5 трлн упродовж наступних 10 років на розв’язання кліматичних проблем і як внесок у сталий розвиток», – йдеться у повідомленні.

Нині діяльність JPMorgan у галузі сталого розвитку зосереджена за трьома напрямами. Перший – боротьба зі зміною клімату з метою прискорення впровадження рішень для більш чистих джерел енергії та сприяння переходу до низьковуглецевої економіки.

Другий – фінансування розвитку. Тобто, мобілізація капіталу для досягнення Цілей сталого розвитку – 2030 в країнах з економікою, що розвивається. Третій – підтримка і розвиток спільнот, просування економічної інтеграції на розвинених ринках.

Компанія повідомила, що $1 трлн із запланованих коштів буде спрямовано на екологічні ініціативи, «зелені» ініціативи, як-от поновлювані джерела енергії, нові чисті технології, управління відходами тощо.

Західні медіа зауважують, що рішення JPMorgan – наймасштабніше серед рішень фінансових інститутів допомогти світу перейти до більш чистого енергетичного майбутнього.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

Читайте також: JPMorgan виділив $350 млн на розвиток «кольорового» бізнесу і жінкам

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>