газета Бизнес

JPMorgan виділив $350 млн на розвиток «кольорового» бізнесу і жінкам

Американський фінансовий холдинг JPMorgan Chase & Co оголосив про намір виділити $350 млн на розвиток малого бізнесу, що належить темношкірим, латиноамериканцям і жінкам. Це – частина більш широких зобов’язань, спрямованих на скорочення нерівності.

У холдингу зауважують, що пандемія COVID-19 посилила проблеми й ускладнила доступ темношкірих підприємців, латиноамериканців, жінок-підприємиць, а також інші малі бізнеси представників малозабезпечених спільнот до капіталу, необхідного для поточної діяльності та розвитку. Це означає, що вони особливо уразливі в умовах сьогодення.

Частина грошей у розмірі $42,5 млн надійде до фонду Entrepreneurs of Color Fund, який працює в п’яти містах США і надає кошти фінансовим установам на розвиток спільнот і надання позик під низькі відсотки.

Восени минулого року після вбивства Джорджа Флойда поліцією в Міннеаполісі, JPMorgan заявив, що виділить загалом $30 млрд протягом п’яти років на боротьбу з расовою нерівністю в Сполучених Штатах. Транш у $350 млн буде розподілено протягом цього періоду саме на недорогі кредити, інвестиції та благодійність, зокрема різноманітним некомерційним організаціям у США та за кордоном.

Читайте також: Apple запускає Entrepreneur Camp для темношкірих підприємців і розробників

Ціль 10. Скорочення нерівності