капсула рентген

Ізраїльська компанія розробила капсулу-рентген

Розроблена в Ізраїлі рентгенівська капсула виявляє ознаки колоректального раку. Компанія Check Cap запатентувала спеціальний мікро-пристрій для діагностики шлунково-кишкового тракту. Дані сканування він передає на зовнішній пристрій для подальшого аналізу.

Щоб почати дослідження шлунка, яке може тривати від 24 до 48 годин, пацієнт повинен проковтнути капсулу і одну столову ложку контрастної речовини. Проковтнувши капсулу, пацієнт може викунувати повсякденні справи, а пристрій тим часом продовжить природний рух шлунково-кишковим трактом і скрінінг.

Капсула має назву C-Scan. Нині компанія-розробник працює з американською Food and Drug Administration з метою проведення ключового випробування наприкінці 2020 року. Планується, інноваційна технологія буде доступна в Сполучених Штатах до 2022 року і допоможе своєчасно виявляти й попереджати рак кишківника, від

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку внаслідок онкологічних захворювань у світі помирає 9,6 млн людей. Найчастіше від: раку легенів (1,76 млн випадків смерті), рак товстої і прямої кишки (862 000 випадків), рак шлунку (783 000 випадків смерті).

Ціль 3. Міцне здоров’я 

фото: pixabay