Instagram запроваджує нові функції для безпеки підлітків

Соцмережа Instagram запровадила нові функції, які мають зробити її безпечнішою для підлітків. Про це повідомив у своєму блозі керівник Instagram Адам Моссері.

Зокрема, йдеться про нагадування про необхідність робити перерви під час перегляду контенту та функцію батьківського контролю.

За його словами, Instagram буде «суворо підходити» до того, що рекомендує до перегляду підліткам, заборонить людям позначати або згадувати підлітків, які не э їх фоловерами, а такж пропонуватиме підліткам інші теми, якщо вони довгий час цікавляться лише однією.

Функція «Зроби перерву» (англ. – Take A Break) вже доступна у США, Великій Британії, Ірландії, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

«На початку наступного року ми також запустимо наші перші інструменти для батьків та опікунів, щоб допомогти їм активніше брати участь у житті своїх підлітків у Instagram. Батьки зможуть бачити, скільки часу підлітки проводять у Instagram, та встановлювати тимчасові обмеження. І у нас буде новий освітній центр для батьків та опікунів», – розповів Моссері.

«Економічна правда» зауважує, що Instagram, яка належить компанії Meta Марка Цукерберга, оголосила про запуск кількох нових функцій напередодні слухання у Конгресі США за участю Адама Моссері.

Моссері вперше дасть свідчення з приводу повідомлень про те, що Facebook і Instagram знали, що соцмережі викликають серйозні психологічні проблеми у підлітків, і не просто не вживали жодних заходів, а посилювали ситуацію, оскільки це сприяє зростанню залучення користувачів.

фото: about.instagram.com