Estée Lauder запроваджує упаковку з матеріалів, отриманих за молекулярними технологіями ресайклінгу

Світовий виробник косметики та парфумів Estée Lauder і компанія-виробник спеціалізованих матеріалів Eastman підписують меморандум про співпрацю и випуск екологічно чистої пакувальної продукції.

Відповідно до повідомлення компаній, Estée Lauder планує включити продукцію Eastman Renew до свого асортименту пакувальних матеріалів, адже має на меті використовувати вже з 2025 року лише екологічно чисті пакувальні матеріали.

Завдяки цій домовленості бренди Estée Lauder розпочнуть впровадження пакувальних матеріалів, можливість виготовлення яких забезпечується молекулярними технологіями ресайклінгу, розробленими компанією Eastman, а також її асортиментом полімерів Renew, матеріалів вторинної переробки.

«Наші постачальники відіграють одну з ключових ролей у сприянні роботі The Estée Lauder Companies і стимулюванні принципово нового мислення в плані соціально-екологічної відповідальності», – повідомив старший віце-президент і керівник відділу постачань The Estée Lauder Companies Роберто Магана.

За його словами, розроблені компанією Eastman молекулярні технології вторинної переробки та її асортимент продукції Renew допоможуть Estée Lauder досягти своїх цілей з використання екологічно чистих пакувальних матеріалів при збереженні високого рівня естетичності, безпеки і якості продукції.

Асортимент продукції Eastman включає в себе лінійку складних поліефірів молекулярної переробки, вироблених з використанням технології Advanced Circular Recycling, що належить  компанії.

Estée Lauder зобов’язалася до 2025 року довести рівень вмісту придатних для вторинної переробки, багаторазових, повторно використовуваних, перероблених або поновлюваних матеріалів у своїх пакувальних виробах до 75-100%. Окрім того, до 2025 року компанія збільшить зміст вживаних і вдруге перероблених матеріалів у своїй пакувальної продукції до 50%.

фото: elcompanies.com, multivu.com