Empire State Building відтепер «живитиметься» від енергії вітру

Усі багатоповерхові будівлі в Нью-Йорку і Коннектікуті, що належать трастовій групі Empire State Realty Trust (ESRT), перейшли на використання вітрової енергії.

«Світ став трохи зеленішим, коли цьогоріч запалив вогні Empire State Building: уперше улюблений хмарочос і 13 інших офісних будівель, що належать тій же компанії, живилися виключно вітром», –  пише Washington Post.

Empire State Realty Trust оголосить у середу про велику покупку вітроенергетики у компаній Green Mountain Energy і Direct Energy, що зробить її найбільшим в країні оператором нерухомості, який використовує поновлювані джерела енергії.

Поширення зобов’язань щодо використання енергії з поновлюваних джерел на весь свій портфель дозволить ESRT уникнути виробництва близько 450 мільйонів фунтів вуглекислого газу – це наче прибрати з доріг Нью-Йорка всі таксі на цілий рік.

Енергія, що необхідна для експлуатації будівель, є одним із найбільших джерел викидів парникових газів в країні. У Нью-Йорку будівлі продукують понад дві третини викидів вуглецю в місті.

фото: unsplash.com