Екологічний парк розваг з’явиться на Кіпрі через два роки

У 2023 році на Кіпрі відкриється для відвідувачів екологічна ферма Prastio Kelakiou. Вона являтиме собою тематичний парк, що демонструє традиції, цінності та красу Кіпру, водночас просуваючи пермакультури і сталий розвиток сільського господарства.

На території ферми будуть оливкові гаї, ботанічні сади, органічні виноградники й винокурня, сирне виробництво, ресторан і гостьові будинки.

За даними Cyprus Mail, все буде максимально екологічним. Так, у пріоритеті – натуральні матеріали. В основному місцевий камінь, дерево і залізо. Використання бетону та інших штучних матеріалів зведено до мінімуму. Навіть гостьові будинки будуть побудовані з природних матеріалів.

Тим часом ферми і плантації працюватимуть в залежності від пори року. Вересень і жовтень – для виробництва вина, оливки – в зимові місяці, вигонка квіток – навесні. Круглий рік тут проводитимуться майстер-класи з виготовлення косметики з натуральних інгредієнтів і майстер-класи з традиційних ремесл, як-от плетіння кошиків і виготовлення свічок, для місцевих жителів і туристів.

Читати також: Італія створює власну Силіконову долину сільського господарства

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути соціальні й екологічні принципи своєї роботи, визначитися з новими пріоритетами та вийти на нову траєкторію розвитку. Замовити консультацію >>>