Італія створює власну Силіконову долину сільського господарства

Група компаній, серед яких – IT-компанія Almaviva, Bayer Crop Science, агро-інкубатор GeoSmartCampus, розробник програмного забезпечення Esri Italia та Olivetti, разом із University of Milan хочуть узятися за цілеспрямовану розробку зелених інновацій в сільському господарстві.

За даними Innovation Origins, метою є розробка і тестування сільськогосподарських інновацій. До них відносяться датчики для місцевого зрошення, сільськогосподарські дрони, оцифровка винних погребів і екологічно чисті продукти хімічної промисловості. Кожна з компаній-партнерів запропонує інновації в своїх галузях.

Проєкт, що отримав назву «Agri hub 5.0», буде створено в сільськогосподарському районі неподалік від Павії за ініціативи регіону Ломбардія. Для цієї мети регіон виділяє маєток Riccagioia в Торрацца-Косте. Маєток також слугуватиме навчальним центром з інновацій.

фото: facebook.com/RiccagioiaSCPA

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути соціальні й екологічні принципи своєї роботи, визначитися з новими пріоритетами та вийти на нову траєкторію розвитку. Замовити консультацію >>>