Электросварка

Країнам доведеться скоротити робочий тиждень

Німеччина, Великобританія і Швеція мають скоротити робочий тиждень для боротьби зі змінами клімату. Такого висновку дійшли в аналітичному центрі Autonomy за підсумками проведеного дослідження, що враховує дані ООН та Організації економічного співробітництва і розвитку про викиди парникових газів у різних галузях економіки цих трьох європейських країн.

Для того, щоб утримати підвищення температури, хоча б у межах 2 °C, Швеція має скоротити робочий тиждень до 12 годин, Великобританія – до 9, а Німеччина – до 6. Якщо економіка країн залишиться на нинішньому рівні продуктивності і, відповідно, кількість викидів не зменшиться.

У той же час, на думку дослідників, скорочення годин роботи недостатньо для боротьби зі змінами клімату. Такий захід має бути підкріплено іншими політиками, що сприяють радикальним економічним трансформаціям. Наприклад, «переміщення» робочих місць з таких секторів, як видобуток викопного палива, на лісовідновлення. Тобто, має бути збільшено кількість «зелених» робочих місць. Також країни мають переглянути організаційні засади виробництва, запровадити технологічні зміни, налагодити автоматизацію процесів тощо.

✔Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

 

Фото: Unsplash