Школа у Великій Британії

У британських школах побільшає уроків з кліматичних змін

Незабаром в британських колах може з’явитися урок з кліматичних змін. Лейбористи зобов’язуються зробити «клімат» ключовим елементом шкільної програми, починаючи з початкової школи. У відповідь на вимоги молоді, що взяла участь у серії шкільних кліматичних страйків.

З відповідною ініціативою після чергового страйку виступила представниця лейбористів Анджела Райнер. Вона заявила, що лейбористський уряд забезпечить, щоб кліматична криза була освітнім пріоритетом і щоб усі молоді люди вивчали її екологічні та соціальні наслідки.

«Сьогодні молодь виходить на вулиці, щоб ясно дати зрозуміти уряду, що зміна клімату стане фундаментальною і визначальною рисою їх дорослого життя. І ми повинні вжити необхідних заходів для вирішення цієї проблеми… Ми повинні озброїти людей знаннями, щоб усвідомити ті величезні зміни, з якими ми стикаємося, а також забезпечити навички роботи з новими зеленими технологіями», – заявила Райнер, яку цитує The Guardian.

За даними захисників навколишнього середовища, в березні в шкільних страйках «за клімат» взяли участь понад 1,4 млн молодих людей по всьому світу. Одна з ключових вимог – реформування навчальної програми.

✔Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

 

Фото: Unsplash