тропические леса Амазонки

Cargill платитеме фермерам за уловлювання вуглецю

Глобальний трейдер сировиною Cargill Inc. запускає програму вуглецевого сільського господарства на сезон 2022 року, за якою виробникам платитимуть за запровадження методів, що знижують викиди і вловлюють більше вуглецю.

Нова програма має назву Cargill RegenConnect і планує стимулювати фермерів на вуглецевому ринку, що збільшується. Зокрема, допоможе розширити добровільне впровадження методів регенеративного сільського господарства.

Програма використовуватиме проби ґрунту, дані фермерських господарств і дистанційне зондування для оцінки екологічних вигод від таких методів, як висадження покривних культур або відмова від обробки ґрунту. Потім виплачуватиме фермерам $20 за кожну тонну вловленого вуглецю.

Cargill уклала партнерську угоду з фірмою Regrow, що займається вимірюванням викидів вуглецю, щоб фермерам було простіше вимірювати, повідомляти і перевіряти результати викидів вуглецю (MRV) з використанням польових даних, дистанційного зондування і моделювання здоров’я сільськогосподарських культур і ґрунту.

Повідомляється, що платформа Regrow MRV забезпечує просту реєстрацію, безпечне збирання даних і надає фермерам прозорі можливості вимірювання та перевірки.

Ця програма – одна з кількох, орієнтованих на клімат, що запущені сільськогосподарськими компаніями, які прагнуть зменшити свій вуглецевий слід або заробити на торгівлі вуглецем.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Responsible Future допомагає компаніям в Україні визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>