Bolt Food прийматиме на переробку старі сумки кур’єрів

Компанія Bolt запровадила нову ініціативу – запропонувала кур’єрам севісу доставки їжі Bolt Food здавати на переробку старі сумки будь-якого бренду і отримувати натомість нові сумки Bolt Food. Про це повідомляє MMR.

Команда Bolt звернула увагу на те, що сумки кур’єрів із часом зношуються і їі просто викидають. Тож в компанії розробили рішення для утилізації таких відходів. Тепер, якщо кур’єр зареєструється на платформі Bolt Food і принесе стару сумку, компанія змінить її на нову і компенсує 75% її вартості.

Старі сумки відправлять на переробку. З них Bolt планує виробляти речі, які можна буде використовувати в побуті. Наприклад, сумки-шоппери або поясні сумки з такої вторсировини.

«Нова ініціатива відображає наше бачення, турботу про екологію і зелений підхід до всіх напрямів діяльності. Ми прагнемо не тільки зменшити забруднення планети, а й сприяти формуванню нових поведінкових стандартів жителів мегаполісів. Це стосується і вторинної переробки речей для подальшого використання», – каже регіональний менеджер Bolt Food Ігор Шрамко.

Нагадаємо, в 2019 році платформа Bolt оголосила про довгострокову стратегію «Green Plan». Вона передбачає поступове зменшення екологічного сліду компанії. Окрім того, в планах компанії до кінця 2020 року видалити з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж в неї потрапляє при виробництві та експлуатації електросамокатів Bolt. Також при виробництві власних електросамокатів компанія прагне дотримуватися принципів сталого розвитку і перейти на поновлювані джерела енергії.

фото: Bolt