S7 Airlines

Авіакомпанія змінила назву через лісові пожежі в Сибіру

Найбільша приватна авіакомпанія в Росії – S7 Airlines – тимчасово повернула собі колишню назву «Сибирь» і оголосила про старт кампанії з відродження лісів, втрачених у вогні цього літа.

З 1 серпня авіакомпанія відраховуватиме 100 рублів на висадку дерев із кожного проданого через сайт або мобільний додаток квитка на рейс за сибірським напрямком. Окрім того, на сайті компанії створено сервіс, що дозволяє перерахувати кошти на нові дерева. Спеціальний лічильник показуватиме, скільки дерев з’являється в сибірських лісах завдяки ініціативі.

«Ми не можемо залишатися осторонь екологічних проблем регіону. Бренд – один із основних активів компанії, і ми готові тимчасово змінити його, щоби долучитися, привернути увагу і об’єднатися з нашими пасажирами і партнерами для створення нових лісових масивів», – ідеться в офіційному повідомленні.

У компанії кажуть, що повернуть бренд S7 Airlines після того, як буде достатньо коштів для висадки 1 млн дерев. А також висловлюють сподівання, що їхній приклад надихне інший бізнес на подібні ініціативи.

Нагадаємо, що в Сибіру вигоріло вже понад 3 млн гектарів. Площа лісових пожеж і досі збільшується.

фото: S7 Airlines