ASOS і DPD оголосили про запуск ReLove

Онлайн-платформа модного одягу ASOS і міжнародна служба експрес-доставки DPD оголосили про запуск ReLove – нової послуги з циркулярної економіки, яка дозволяє клієнтам швидко і легко жертвувати одяг благодійним організаціям, серед яких – Scope, Marie Curie, British Heart Foundation, Британський червоний хрест або The Children’s Society.

Речі забиратимуть прямо біля дверей кліентів ASOS і доставлятимуть до однієї з п’яти провідних благодійних організацій Великобританії. Безкоштовно.

Відсьогодні клієнти ASOS можуть скористатися додатком YourDPD, щоб обрати того, кому пожертвувати одяг. Після чого DPD забере одяг одночасно з новою доставкою з ASOS. Клієнтам буде запропоновано повторно використати упаковку DPD або ASOS.

«ReLove – це ще один спосіб допомогти нам скоротити викиди вуглецю, скоротити відходи і водночас зібрати гроші на благодійність», – сказав Оллі Крауган, голова відділу корпоративної соціальної відповідальності DPD.

За оцінками, щороку на сміттєзвалища у в Великобританії надходить 350 000 тонн одягу. ReLove ініціатива дозволить попередити в простий і зручний спосіб потрапляння одягу на смітники.

Читати також: Asos запускає свою першу колекцію кругового одягу