Amazon

Amazon замовив 100 тис електрофургонів і планує виконати кліматичні зобов’язання

Amazon розробляє 100 000 індивідуальних електричних фургонів для доставки товарів. Видання USA Today називає це «найбільшим замовленням в історії». Технічний гігант співпрацює з Rivian, виробником електромобілів.

Компанія планує пересісти на електромобілі, що передбачено її стратегією Climate Pledge і зобов’язанням виконувати Паризьку угоду. Зокрема, вона зобов’язалася до 2040 року припинити викиди вуглекислого газу в повітря, а до 2030 повністю забезпечувати свою діяльність завдяки відновлювальній енергетиці.

Електричні фургони поставлятимуться в трьох розмірах з декількома пристроями акумулятора для різних маршрутів доставки. Команда витратила 18 місяців на оцінку найкращих варіантів електромобілів, щоб зменшити викиди вуглецю, перш ніж зважитися на виробництво фургонів.

Було залучено водіїв, які допомогли дизайнерам із формою та функціональністю автомобіля. Вони також змогли випробувати нові транспортні засоби, що використовують віртуальну реальність для імітації досвіду водія.

Відомо також, що в автомобілі будуть встановлені такі функції, як автоматичне гальмування в аварійному режимі, допомога в утриманні смуги руху, система попередження щодо пішоходів і розпізнавання руху.

https://twitter.com/AmazonNewsEU/status/1227514467321335808

Окрім того, кожен фургон матиме вбудовану маршрутизацію та водіям можна будет звертатися по допомогу до голосового помічника Alexa.

Доставлять покупцям товари на нових фургонах розпочнуть вже в 2021 році. Amazon каже, що планує випустити на дорогу до 2022 року 10 000 транспортних засобів, а до 2030 року – всі 100 000 транспортних засобів.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату