Чистая энергия

Акціонери Moody’s голосуватимуть за кліматичний план

Американська фінансова корпорація Moody’s приєдналася до кампанії «Say on Climate», що передбачає розкриття інформації про викиди, план управління цими викидами і голосування за ним на зборах акціонерів у 2021 році. Вона стала першою зі списку S&P 500, хто приєднався до цієї ініціативи.

Кампанія «Say on Climate» спрямована на впровадження сталих методів ведення бізнесу по всьому світу і просуває ідею запровадження корпоративних кліматичних планів дій.

Раніше стало відомо, що Moody’s Investors Service відтепер включатиме дані про кліматичні ризики і аналітику від афілійованої компанії Four Twenty Seven. Хоча оцінки кліматичних ризиків Four Twenty Seven вже використовуються для складання рейтингів Moody’s, вони не є прямим внеском у рейтингові моделі Moody’s.

Фінансові експерти вважають, що в найближчі десятиліття кліматичні небезпечні явища можуть порушити доступ до певних операцій, завдати шкоди інфраструктурі і, якщо кліматичні явища стануть хронічними, підірвати життєздатність активу.

Очікування цих небезпек дедалі більше позначатиметься на вартості страхування, а зрештою – на капітальних витратах і оцінці комерційної нерухомості. Зміна клімату також може привести до збільшення витрат на комунальні послуги через більший попит на енергію або через брак води.

Four Twenty Seven використовує глобальні кліматичні моделі, щоб допомогти інвесторам і кредиторам зрозуміти, які ризики, пов’язані зі зміною клімату, можуть виникнути в майбутньому.

Загалом Moody’s зосереджена на досягненні нульових викидів до 2050 року, закупівлю 100% відновлюваної електроенергії і розширення інших заходів щодо забезпечення вуглецевої нейтральності.