18-річний винахідник розробив екологічний аерозоль

Кефра Грандісон, 18-річний винахідник з карибського острову Невіс. який щойно звершив середню школу в Торонто (Канада), каже, що знає, як вирішити проблему забруднення довкілля пластиком від домашнього аерозолю.

Аерозольні балончики є частиною нашого життя, що більшість людей майже не замислюються про них. Насправді, за даними Inhabitat, тільки в Америці щороку закуповується 300 мільйонів одноразових аерозолів. Вони не тільки додають пластикові відходи, але й сам аерозольний спрей може містити токсичні хімікати, які забруднюють ґрунт і воду.

Грандісон воліє революціонізувати індустрію освіжувачів повітря за допомогою багаторазового продукту – його переносний AirX, в якому використовується ефірна олія, призначений для боротьби зі зміною клімату в індустрії прибирання будинків.

Грандісон запускає кампанію на Kickstarter, щоб удосконалити свій винахід і перейти від прототипу оболонки до виробництва продукту, готового до продажу. 50% від суми внесків він обіцяє спрямувати місцевому острівному історико-природоохоронному ком’юніті для збереження історії та дикої природи, а також для фінансування очищення пляжів і висадки дерев на острові Невіс, звідки стартує цей проєкт.

Зовнішній пластик і деякі внутрішні компоненти будуть отримані від екологічно чистих виробників. Водночас деякі деталі, як-от змішувач для ефірної олії та води, доведеться виготовляти на замовлення через їхню специфіку для цього продукту.