Mizuiro пропонує крейду на рослинній основі

Японська компанія Mizuiro Inc. попрацювала з дизайнеркою Наоко Кімура, щоб створити екологічну альтернативу традиційній кольоровій крейді. Як результат –  Crayon Collection, зроблена з натуральних інгредієнтів. Зокрема, отриманих з харчових відходів.

За даними EnvironmentalLeader, більшість крейди на ринку не є екологічно чистою. Вона зроблена з парафіну та воску, який містить нафту, токсичні хімічні речовини і небезпечні для дітей, якщо вони випадково її з’їдять. Якщо крейда не переробляється, вона потрапляє на звалища і ніколи не розкладається.

Кольорові олівці Oyasai виготовляються з рису і овочів, у тому числі – олії з рисових висівок і рисового воску з рисових висівок. Твердий віск і олія є побічними продуктами процесу шліфування рису, тому олівці в основному зроблені з відходів.

Пігмент також походить з перероблених рослинних матеріалів, як от листя овочів, які зазвичай викидаються після збору врожаю. Кольори крейди повністю відображають овочі, які використані для їх забарвлення, тому їм дали назви справжніх овочів.

Нині в колекції представлені 10 кольорів з японського ямса, зеленої цибулі, картоплі, лопуха, кукурудзи, моркви, яблука, чорної смородини, фіолетовоі картоплі і таксумі (бамбукового вугілля). З тієї ж причини деякі кольори пахнуть як овочі, з яких вони зроблені. Жодні ароматизатори не додаються.

Хоча олівці неїстівні, вони безпечніші й екологічніші, ніж традиційні крейда. Зокрема, відповідають японським промисловим стандартам (JIS) і отримали сертифікат безпеки іграшок європейського стандарту EN71-3: 2013. Компанія також отримала безліч нагород за дизайн цієї продукції. Наразі залучає кошти на Kickstarter.

фото: kickstarter.com/projects/mizuiroinc

Як дотримання принципу сталого розвитку допомагає розвиватися бізнесу? Замовити консультацію >>>