Инициатива Starbucks по внедрению многоразовой кофейной чашки в аэропорту Гатвик

Starbucks привчає пасажирів аеропорту Gatwick до багаторазових чашок

Starbucks спільно з екологічною організацією Hubbub запровадили тест в аеропорту Gatwick і хочуть з’ясувати, чи будуть пасажири перед посадкою на рейс здавати чашки для повторного використання.

За даними BusinessGreen, по всьому південному терміналу аеропорту встановлять місця для повернення багаторазових чашок Starbucks, щоб сприяти скороченню кількості відходів паперових стаканчиків і вирішити питання відповідального споживання. Навіть «короткий» тест упродовж місяця дозволить зекономити чималу кількість одноразових кавових стаканчиків, а також надасть цінну інформацію про те, як споживачі реагують на пропозиції повторного використання в аеропортах.

Покупці кави в магазині Starbucks матимуть можливість взяти безкоштовно багаторазову чашку замість одноразового паперового стаканчика. Після використання вони зможуть залишити чашки в одному з п’яти «пунктів реєстрації» по всьому аеропорту перед посадкою на рейс. Ті, хто купує паперові стаканчики, платитимуть додатково 5 пенсів, як це відбувається у всіх торгових точках Starbucks у Великобританії.

Замовити корпоративний workshop і розкрити потенціал сталого розвитку вашого бізнесу

Мета проекту – забезпечити циркуляцію 2000 багаторазових чашок Starbucks по всьому терміналу, щоб значно скоротити кількість паперових відходів. За оцінками кавового гіганта, якби 250 споживачів щодня вибирали чашки багаторазового використання, це допомогло би заощадити понад 7000 стаканчиків.

У такий спосіб у Starbucks сподіваються створити нову культуру повторного використання товарів, у даному випадку – серед пасажирів Gatwick.

Фото: Unsplash