Природа

22 квітня – День Землі

Сьогодні світова спільнота відзначає День Землі й долучається до руху, спрямованому на підвищення обізнаності про здоров’я і благополуччя нашої планети. Зазвичай він знаходить свій вираз в екологічних кампаніях, проте цьогоріч через спалах коронавірусу – в індивідуальних заходах, наприклад, прибиранні прибудинкових територій, забруднених ділянок лісу тощо.

Уперше його відзначили в 1970 році в США, а згодом цю дату в календарі затвердили резолюцією Генасамблеї ООН. Отже нині це ювілейний День Землі, якому виповнюється 50 років.

Міжнародний день покликаний нагадати, що кожен із нас зобов’язаний своїм існуванням нашій планеті та її екосистемам. І для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з планетою в усіх сферах нашого життя. У тому числі – зберегти біорізноманіття, покласти край браконьєрству і вирубці лісів, змінити землекористування на раціональне, яке не виснажує природні ресурси, попередити кліматичні зміни і подолати їх наслідки тощо.

Замовити корпоративний вебінар зі сталого розвитку і визначитися з соціальними та екологічними пріоритетами компанії і навчитися будувати функціональні партнерства навколо спільних цілей і цінностей >>>