Плодородие земель

Житомирщина хоче побудувати сонячну електростанцію і почати виробництво веганського м’яса

Житомирська область хоче побудувати потужну сонячну електростанцію, зерно-насіннєву фабрику і почати виробництво веганського м’яса. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.
«Незважаючи на карантин, в області започатковано впровадження нових інвестиційних та інноваційних проєктів. Це будівництво потужної сонячної електростанції вартістю 5 мільйонів доларів, розширення цехів у ТОВ «Церсаніт Інвест» вартістю 30 мільйонів зі створенням 270 робочих місць, розширення виробництва «Ферпласт-Україна» із залученням 2 мільйонів євро та інші вагомі проєкти. Водночас, досягнуто домовленостей щодо залучення німецьких інвестицій у створення зерно-насіннєвої фабрики та лінії із сушки і заморозки ягід у Брусилівському районі», – повідомив він.
За словами очільника області, нідерландський інвестор має намір створити у Баранівському районі нове виробництво веганського м’яса». Навесні цього року розпочнеться реєстрація відповідного підприємства.
Окрім того, ведуться перемовини з нідерландським інвестором щодо будівництва біоетанолового заводу в Попільнянському районі.
Читати також: